1 Bed Shared Space

  • 12 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

St John znajduje się w mniej niż 150 m od 1-pokojowego apartamentu 1 Bed Shared Space Manchester, podczas gdy Biblioteka im. Chethama znajduje się w 10 min samochodem.

Obiekt oferuje pełnowymiarową kuchnię i w pełni wyposażoną kuchnię i wychodzi na ogród. Apartament 1 Bed Shared Space wyposażony jest w oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Goście zatrzymujący się w tym apartamencie mogą korzystać z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia oraz jadalnia na świeżym powietrzu.

Muzeum Nauki i Przemysłu znajduje się 15 min samochodem od apartamentu o powierzchni 12 m². Od apartamentu do stacji kolejowej Manchester Piccadilly 4 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 1 Bed Shared Space Manchester
The Blue Duo Room In A 6 Bedroom Victorian Shared House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Blue Duo Room In A 6 Bedroom Victorian Shared House

501 m od nieruchomości
The Emerald Room In A 6 Bedroom Shared Victorian House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Emerald Room In A 6 Bedroom Shared Victorian House

10
Wyjątkowy 1 opinia
501 m od nieruchomości
Large 3 Bed Home - Coop Live -Free Parking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Large 3 Bed Home - Coop Live -Free Parking

8.8
Świetny 22 opinie
644 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    33 km

    Stacje kolejowe

    Failsworth Railway Station
    2,5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik

    Odpoczynek

    • Ogród
    • Sprzęt do barbeque

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie 1 Bed Shared Space można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament 1 Bed Shared Space pozwala na zwierzęta.
    • Czy w apartamencie 1 Bed Shared Space jest kuchnia?
      W apartamencie 1 Bed Shared Space goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Manchester
    33 km

    Stacje kolejowe

    Failsworth Railway Station
    2,5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    1 Bed Shared Space Manchester
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij